אודות Casamisa

המותג  Casamisa נוסד לאחר נסיון  של מעל ל 20 שנה בתחום הטקסטיל בארץ ובעולם על ידי האחים ויקטור וקובי כמיסה  בעליה של  חברת "כמיסה אירועים" הוותיקה והמובילה בתחומה.

המותג Casamisa מאגד בתוכו את הידע שנצבר במשך השנים, את השרות המעולה מול לקוחות הקצה, איכות המוצר שנבחר בקפידה ובמקצוענות משלב צורך הלקוח  דרך היצור, העיצוב והליטוש הסופי.

המותג Casamisa פותח ללקוחותיו דרך אתר אינטרנט חדשני ונגיש דלת רחבה לקשת מוצרים לבית באיכות גבוהה ולא מתפשרת, עיצוב מותאם לבית על פי דרישת הלקוח בעיצובים חדשניי ם שישדרגו את ביתכם וישרו את האווירה המותאמת בשבילכם. 

Casamisa כאן בשביל ה"הקאזה" שלכם. 
 
Casamisa מזמינים אתכם להתרשם מהמוצרים ולהבין את החכמה והאיכות מאחורי כול מוצר שאנו מציעים.

דרך מגוון המפות הרחב והצבעוני שלנו תיכנסו למוצר הבסיסי בבית לכול אירוע, חג או ליום יום המשנה את האוירה לבחירתכם.  
המוצר המשלים למפות הינן המפיות המשלימות את שולחן החג או השבת.
 
המותג Casamisa נותן אפשרויות שינוי בכל חללי הבית : חדרי שינה, מטבח, חדר משחקים, חדרי אמבטיה, משרדים, חללי לימוד ועבודה כדוגמאת שטיחי PVC המעוצבים בשלל עיצובים וצבעים המצאימים לכל מטרה ואווירה בעלי גימור גבוה ואיכות מעולה.

המקומות הסטריליים והאנטימיים בבית הנם חדרי השירותים והאמבטיה כאן יצרנו עבורכם את שטיחי האמבטיה של הדור הבא, שמגיעים במגע חוויתי בצבעים מרגיעים ומגוונים ומתאימים עצמם לחדרים הסניטריים.

דרך התמונות תוכלו להתרשם וכמעט לחוש את האיכות שהאתר של המותג Casamisa מציג לפניכ ם במגוון מוצרי איכות אלו שיביאו את השינוי הנכון בשבילכם כי ביתנו הוא מבצרנו וכמו שאמרו כבר מזמן " אתה ראשון יא קזה" אז בואו להשקיע מעט ולקבל הרבה טוב לתוך ביתכם לחייהם ואנו מבטיחים שרות חם ומשפחתי, איכות שלא מתפשרת ומותג צעיר שהגיע כדי להביא שינוי עד ביתכם. 

סל הקניות שלנו זמין לרשותכם 
תודה צוות Casamisa
 

סל הקניות שלך
סל הקניות ריק
Artvision Ltd. | Truppo Virtual Shops